SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wymagane doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o ekspozycję produktów i dokonywanie zmian w wystroju witryn

Oferujemy:

  • dowolny rodzaj umowy
  • wymiar czasu pracy: etat lub 3/4 etatu (elastyczny czas pracy)
  • wynagrodzenie: 5000-9000 zł brutto (zależnie od kwalifikacji, doświadczenia i predyspozycji)

Dodatkowe benefity, premie, dodatki:

  • prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie
  • finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne
  • pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania

W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
696 059 440
n.szablowska@med-jobshr.pl

iVision Anna Baranowska

Sopot, pomorskie

5 000 - 9 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 18 dni